Webhosting lives !

500Kč od mBank ZDARMA

POZOR nová AKCE mBank nově nabízí

 

 

Co získáte ? :

 1. 500 Kč za založení mKonta

 2. Vedení účtu zdarma a bez jakýchkoli měsíčních poplatků

 3. 3 výběry z ATM měsíčně zdarma

 4. Příchozí a odchozí platby v rámci ČR zdarma

 5.   Inkaso, SIPO i trvalé příkazy zdarma

 6.   Revoluční internetové bankovnictví

 7.    Mobilní aplikace pro Android a iOS

 8.   Úsporu na bankovních poplatcích - Klientský index 

( průměrné měsíční poplatky za bankovní účet) je dle portálu bankovnipoplatky.com  ve výši 182 KčV mBank takový zákazník ročně ušetří přes 2 000 Kč ) 

 

 

 

ZDE JE NÁVOD:

 

Jak si založit mKonto, abyste nepřišel o odměnu?

1. Otevřete si žádost o založení účtu.

2. Zvolte jednu z možností podpisu smlouvy a klikněte na tlačítko „Dále“.

3. Vyberte si služby, o které máte zájem a klikněte na tlačítko „Dále“. Následně vyplňte informace o sobě.

4. V části Promo akce vyplňte telefonní číslo. 774905857 (číslo telefonu vyplňte bez mezer !! viz. příklad níže)


 

 

 

Lives !

  Partnerský program Lives.cz
- jednoduchý systém odměn
- žádaný produkt 
- vysoké provize
- na výběr 2 způsoby registrace partnerů
- snadná propagace nejen u Vašich přátel
 
Skvělý způsob jak si přivydělat. Případně i vybudovat trvalý pravidelný příjem.

Provozováno na Post Affiliate Pro celosvětově nejoblíbenější systém pro partnerské odměňování..
 

Zisk není nijak omezen. Naopak je vše nastaveno tak, aby byl zisk opravdu zajímavý a počty byly co nejsnazší. Cena hostingu 100Kč (doména v ceně), odměny 10%.

Jednoduché příklady:

 • 1) Přivedete 10 lidí, máte hosting u nás zdarma.
 • 2) Přivedete jednoho člověka, který přivede 9 lidí, webhosting budete mít také zdarma.
 • 3) Přivedete 2 lidi, jeden z nich nepřivede nikoho, druhý přivede tři, každý ze tří přivede další 2, pak máte hosting zdarma a ještě 10Kč zisk/měsíc.
 • 4) Přivedete 3 lidi, z nichž každý přivede 3 a pak každý zase 3 až do páté úrovně, pak máte hosting zdarma a k tomu 3530 Kč/měsíc
 • 5) Přivedete 5 lidi, z nichž každý přivede 5 a pak každý zase 5 až do páté úrovně, pak máte hosting zdarma a k tomu 38950 Kč/měsíc.

GloballShare

 


Staň se vlastníkem

Největší sociální sítě na světě realizovaly tržby ve výši několika miliard dolarů ročně tím, že všechny zdarma poskytovaly své internetové stránky pro své uživatele.

Cílem GlobAllShare není pouze umožnit bezplatné používání pro uživatele, ale aby se cítili také vlastníky tohoto světového společenství, a tím se mohli účastnit na jeho formování, jak uznají za vhodné. To je důvod, proč GlobAllShare zajišťuje každému uživateli vlastnictví v podobě bezplatných akcií během předstartovní fáze.

Každý člen GlobAllShare, kteří se připojí ke komunitě ve fázi pre-organizace a přispívá ke globálnímu růstu jejich, mohou získat akcie GlobAllShare nepřetržitě celý bezdůvodně a každý měsíc obdrží dividendy od globálního zisku v poměru akcií vlastnictví po tomto podniku je spuštěn.

Mějte svůj podíl z celkového výdělku

GlobAllShare sdílí svůj celkový zisk se svými uživateli, kteří přispěli ke globálnímu růstu a šíření v období před spuštěním.

Poté, co dojde ke spuštění, akcionáři GlobAllShare budou dostávat každý měsíc své dividendy. 70% z celkového zisku bude rozděleno na dividendy a každý dostane část odpovídající počtu vlastněných akcií, tedy každý akcionář bude získávat trvalý měsíční výdělek.

Ale akcionáři GlobAllShare nebudou moci získat jen měsíční dividendu, ale také mohou prodat své akcie v nominální hodnotě, vydělat okamžitě velkou sumu tímto způsobem.

Získejte své vlastní akcie

Můžete také získat své akcie v GlobAllShare komunitě v předstartovní fázi. Vše, co musíte udělat, je pozvat své přátele a známé na stránky GlobAllShare.

Pokud pozvete 5 svých přátel a ti se zaregistrují, dostanete ihned 1 GlobAllShare akcii. Ale můžete nejen získat akcie po pozvání svých známých, ale také po každém dalším pozvání svých přátel a taktéž z pozvání známých vašich přátel, protože nabízíme až 7 dalších úrovních po každém z vašich přátel, kteří pomocí pozvánek, přivedou 5 uživatelů, můžete i Vy navíc získat 1 další GlobAllShare akcii.

Pokud jste úspěšně pozvali 5 svých přátel, dostanete ihned 1 akcii GlobAllShare. Ale nedostanete jen podíl z pozvání vašich vlastních známých, ale také i od dalších uživatelů pozvaných vašimi přáteli. Až do 7. úrovně dostanete za každých 5 nově úspěšně registrovaných lidí, kteří byly pozváni některým z členů pod vámi zaregistrovanými, také 1 další akcii GlobAllShare.

Nepřetržitý výdělek

Ze svých podílů v celosvětové komunitě GlobAllShare máte trvalý měsíční příjem, protože vám budou vypláceny dividendy z celkového zisku v každém měsíci, v poměru k počtu akcií, které vlastníte.

Pokud jste pozváni 5 z vašich přátel k GlobAllShare komunitě úspěšně a vaši pozvaní přátelé také pozvat pět svých přátel v 7 následujících úrovních po vás, pak budete mít nárok na následující dividendy v každém měsíci.

 

 

úroveň 1 5 Pozvánky 1 GAS akcie
úroveň 2 25 Pozvánky 5 GAS akcie
úroveň 3 125 Pozvánky 25 GAS akcie
úroveň 4 625 Pozvánky 125 GAS akcie
úroveň 5 3 125 Pozvánky 625 GAS akcie
úroveň 6 15 625 Pozvánky 3 125 GAS akcie
úroveň 7 78 125 Pozvánky 15 625 GAS akcie
Celkový   19.531 GAS akcie

 

Podle příkladu můžete dohromady dostat 19,531 GlobAllShare akcií, ze kterých budete po spuštění podniku měsíčně dostávat dividendu. Pokud budete například mít dividendu $0.25 z celkového měsíčního zisku, dostanete $5,000 měsíčně. Můžete dokonce dostat i dividendu $0.5 nebo $1.0 z každé vaší akcie, tudíž můžete snadno mít příjem i $10,000 nebo $20,000

Trvale můžete sledovat množství a hodnotu svých akcií a celkovou sumu svých dividend ve Webové kanceláři.

Okamžité peníze

Jako člen komunity GlobAllSharu můžete získat nejen měsíční příjem ve formě dividend, ale také rychle velké množství peněz, jakmile budete moci své akcie prodat.

Po globálním spuštění tohoto podniku můžete prodat své akcie za nominální hodnotu a tak získat okamžitě velkou sumu peněz. Podívejme se na příklad: pokud je nominální hodnota akcií $10 po spuštění byznysu a vlastníte 19,531 GlobAllShare akcií, můžete je všechny prodat za $195,531, takže obdržíte okamžitě velkou částku. Samozřejmě nominální hodnota může dosáhnout i $20 nebo $40 za jednu akcii. Nominální hodnota akcie se odvíjí od počtu uživatelů portálu GlobAllShare po celém světě.

Je třeba poznamenat, že uživatelé mohou nabývat akcie GlobAllShare pouze po dobu trvání předstartovní fáze v souladu s jejich výkoností. Proto po zahájení celosvětového podnikání budou mít akcie pouze ti, kteří přispěli k rozvoji GlobAllShare.

Po ukončení přípravy podnikání nebudou rozdávány další akcie. Akcie mohou být nadále zakoupeny výlučně od těch, kteří se podíleli na založení celosvětové sítě a dostali je za své zásluhy.

 


Propagace stránek a zvýšení návštěvnosti a získání referralů

 
 Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
 
 

NetClick

 

 

L-n-M

 

 

HodNoť.NET - zjistěte, jak jsou na tom Vaše stránky!

 

 

Unique 1:1 Traffic Exchange

 

 

reklama pro web zdarma

 

 

VikingHits.com - Share in Our Spoils of Traffic and Cash!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aukro - aukce už od 1,- Kč

myGASworld

myGASworld
myGASworld

-- : -- : -- : --
Mimo USA: Konec sdílení otevřených účtů
Přečtěte si více

...

UTC/GMT February 15, 2015 22:00:00


Mimo USA: Konec sdílení otevřených účtů

Globální spuštění: Plán


10/20/2014: Skončení předstartovního období a ukončení přidělování akcií.


Mimo USA


10/22/2014: Začátek sdílení otevřených účtů

02/15/2015: Konec sdílení otevřených účtů

03/21/2015: Začátek obchodování s GAS akciemi (nákup / prodej)

04/17/2015: Začátek přidělování dividend za akcie GAS


Pouze USA


03/22/2015: Začátek sdílení otevřených účtů

04/27/2015: Konec sdílení otevřených účtů

05/02/2015: Začátek obchodování s GAS akciemi (nákup / prodej)

06/02/2015: Začátek přidělování dividend za akcie GAS

0 Grand Theft Auto Vrockstargames.comWhere Western Civilization literally ends - see for yourself ... 2014 Nissan JUKE crossovernissanusa.comThe Turbocharged Sport Cross. Discover the versatility and power of the 2014 Nissan JUKE Crossover and JUKE NISMO. Simple is the new Smart LG G3lg.comThe latest smartphone in the award winning G Series. Discover a phone that’s sleek, smart and innovative to its core. Free Ads on Globallsharegloballshare.comYou have 1,000 ap. Ads for Free. Click here to Create an Ad.